Noul website al Bisericii Sf. Ecaterina

Va anuntam, cu bucurie, ca din februarie 2017 am lansat noul website Biserica Sfanta Ecaterina – Parohia Belu Pieptanari.

Noua versiune a site-ului va ofera mai multe imagini din timpul sfintelor slujbe oficiate in biserica noastra, o descriere mai ampla a istoricului Bisericii Sfanta Ecaterina, precum si a renovarilor si modernizarilor succesive de care aceasta a beneficiat, cu ajutorul lui Dumnezeu si contributia enoriasilor, incepand cu anul 2004.

Speram ca noua forma a site-ului www.bisericasfecaterina.ro si usurinta parcurgerii paginilor sale vor fi un motiv in plus sa reveniti cat mai des aici, dar mai ales in Sfanta Biserica, in str. Ostrov nr.11

Multumim celor doi voluntari care au creat si administreaza site-ul bisericii noastre.